logo

Adwokat Magdalena Zapatka ukończyła jednolite studia magisterskie na kierunku prawo na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach w 2012 r. z oceną ogólną bardzo dobrą.

Niestacjonarny tryb studiów pozwolił na podjęcie praktyki w jednej z renomowanych Kancelarii Prawniczych w Katowicach już od 2 roku studiów. Do ukończenia studiów Magdalena Zapatka nieprzerwanie pracowała w Kancelariach Adwokackich, zdobywając doświadczenie z praktyki prawniczej, zarówno w zakresie administrowania Kancelarią, jak i sporządzania pism oraz obsługi Klienta.

Bezpośrednio po ukończeniu studiów przystąpiła do egzaminu na aplikację adwokacką, który zdała z wynikiem pozytywnym, co pozwoliło na kontynuowanie ukierunkowanej nauki i praktyki prawniczej.

W latach 2012-2015 Magdalena Zapatka odbywała aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach pod patronatem Adw. Danuty Kowalik w Tychach, specjalizującej się głównie w sprawach rodzinnych (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, podziały majątku).
Praca dla Patrona oraz współpraca z wieloma Adwokatami z całego kraju pozwoliła na zdobycie szerokiego doświadczenia w zakresie praktyki sądowej (podczas licznych zastępstw procesowych), sporządzania samodzielnie pism, prowadzenia spraw oraz kompleksowej obsługi prawnej Klienta.

W marcu 2016 r. po ukończeniu aplikacji Magdalena Zapatka przystąpiła do państwowego egzaminu adwokackiego i zdała go z wynikiem pozytywnym, co pozwoliło na rozpoczęcie samodzielnej praktyki adwokackiej.

Adwokat Magdalena Zapatka zdecydowała się na prowadzenie indywidualnej Kancelarii Adwokackiej. Na jej siedzibę wybrała miasto Tychy, z którym była związana przez 3-letni okres aplikacji. Równolegle od początku działalności zawodowej działa także filia Kancelarii w Pszczynie.

My Image